Nájsť výrobok

Napísajte názov výrobku, ktorý hľadáte.Ochutené zeleninové zmesi

Neviete občas, čo zaujímavého a zdravého uvariť? Tento problém zmizne z vašej kuchyne vďaka našim ochuteným zeleninovým zmesiam, s ktorými budete schopní pripraviť bez námahy pokrmy z celého sveta.

Toskánska zeleninová panvica

Talianska zmes zeleniny: šťavnatá cuketa, brokolica, mrkva, cherry paradajky, cibuľa a žltá mrkva. Skvele ju doplňuje ľahký sós z extra panenského olivového oleja a bazalky.

Mexická zelenina na panvicu

Mexická zmes červených fazulí, šťavnatých paradajok, žltej papriky, fazuľových strukov a cibule s paradajkovým sósem ochuteným chilli.

Thajská zelenina na panvicu

Tradičné thajské ingrediencie: čínske huby, citrónová tráva, výhonky fazulí mungo, mrkva, pór, paprika, žltá mrkva a hrachové struky, ochutené aromatickým sósem so zázvorom a pastou z chilli papričiek sambal oelek.

Karibská zelenina na panvicu

Zmes brokolice, fazuľových strukov, mrkvy, cibule, papriky, žltej mrkvy a tropického ovocia- manga a ananásu. Exotickú chuť doplňuje sós s kokosovým mliekom.

Provensálska zelenina na panvicu

Zmes mrkvy, fazuľových strukov, papriky, kukurice, šampiňónov a cibule v aromatickom sósu s provensálskymi bylinkami- tymianom a rozmarínom.

 
 
 
 
Frosta