Nájsť výrobok

Napísajte názov výrobku, ktorý hľadáte.

Ohodnoťte naše výrobky

Ohodnoťte naše výrobky

Máte radi naše výrobky?
Napísajte nám o tom!

Najpohodlnejší spôsob, ako ohodnotiť vybraný produkt, predstavujú naše internetové stránky. Zadajte názov výrobku a nájdete ho bez problémov.

Hodnotenie výrobku

Nájsť recept

Napísajte názov receptu, ktorý hľadáte

Mohlo by Vás zaujímat'

FRoSTA predstavuje nový trend na slovenskom trhu - výrobky bez:

  • zvýrazňovačov chutnosti (napr. glutaman sodný)
  • farbív, aróm,
  • ochucovadiel,
  • stužených tukov,
  • chemicky modifikovaného škrobuJe to proste 100% prírodná chuť!

 

Naše výrobky chutia ako doma uvarené jedlo, prísady, ktoré používame, môže mať každý doma vo svojej kuchyni.

Chuť našich výrobkov pochádza z čerstvých surovín, šťavnatej zeleniny, voňavých byliniek a korenín z celého sveta, nie z umelých aditív.

Prečo sme sa zbavili všetkých umelých prísad? Pretože chceme ukázať, že môžete dostať chutné jedlo len s použitím prírodných surovín. Pretože používame len vysoko kvalitné suroviny a koreniny, žiadne umelé zvýrazňovače chuti, farbivá alebo ochucovadlá.

 

 

Zvýrazňovače chuti - medzi nimi je najznámejšie glutaman sodný (E621), ktorý dáva potravine špecifickú chuť zvanú umami, ktorá býva definovaná ako piata základná chuť vedľa sladké, kyslé, slané a horké. S použitím zvýrazňovačov chuti môže výrobca potravín pridávať výrazne menej prírodných prísad a korenín.

Potravinárske farbivá - vďaka nim vyzerajú potraviny vždy čerstvo, atraktívnejšie. V skutočnosti farbivá nezlepšujú chuť, vôňu, ani nepredlžujú trvanlivosť potravín.

Ochucovadlá - používané pri výrobe potravín najmä na zvýraznenie ich chuti a vône.

Stužené tuky sa tvoria v priebehu konzervačného procesu rastlinných tukov, ako výsledok chemických zmien. Molekuly získavajú tvar transmastných kyselín. Trans mastné kyseliny zostávajú v tele a sú príčinou závažných zdravotných následkov.

 
 
 
Frosta